Astu liikmeks

Kui perre on võetud koer, vajab tema pere kindlasti professionaalset nõustamist. Selleks, et saaksite oma koeraga elada õnnelikku ja mõistvad elu, oleks vaja inimesel natuke teadmisi laiendada. Koolitamata koer võib minna agressiivseks, tema inimene ei mõista teda, koer võib arvata, et just ja ainult tema on "perepea"jne. Kindlasti lihtsustab teadlik suhtlemine koeraga nii koera kui pere igapäevaelu. MTÜ Saarlaste Agilityklubi tegevuseks ongi just inimese ja loomavahelise suhtlemise lihtsustamine, me aitame teil oma koeri mõista, nendega käituda ja neile end mõistvaks teha. Samuti arendame koerasporti - nii agilityt, sõnakuulelikkust, kui ka kuulekuskoolitust. Soovijatel on võimalus võtta ka näitusetrenne. Meie klubis töötab Saaremaa ainus Eesti Kennelliidu atestatsiooni omav kutsika ja kuulekuskoolitaja Monika Põld. Samuti on Monika ka atesteeritud agilitykoolitaja ja sõnakuulelikkuse liikumisjuht. Praegusel hetkel on Monika agilitykohtuniku stažööriks, mille läbides saab temast ka agility kohtunik.

MIKS ON KASULIK OLLA KLUBILIIGE:

1. Klubiliikmetele toimuvad erinevad üritused, kus saab kohtuda sama elustiiliga inimestega (koeraomanikega)

2. Klubi korraldab loenguid ja võistlusi, millest osavõtt on klubiliikmetele soodushinnaga, samuti saab Saarlaste Agilityklubi liige osaleda soodushinnaga koerteklubi Aktiiv üritustel ja võistlustel.

3. Klubiliikmed saavad lugeda tasuta perioodilist kirjandust, mida klubile tellitakse. Praegusel hetkel käib klubil ajakiri "Koer" ja "AgilityLive"

4. Klubiliikmed saadav tasuta laenutada erinevaid koolitusvideoid.

5. Klubiliikmed saavad tasuta lugeda klubil olevat kirjandust: Manfred Spiegel "Agility - fun with games", Werner Damm "Agility für Forgeschrittene"; Kyra Sundance und Chalcy "101 Hundetricks"; Alexandra Roth ja Regula Tschanz-Haas "Agility vom Junghund zur Leistungsklasse"; Cesar Millan "Koeralausuja"; Dr Bruce Fogle "Koeraomaniku käsiraamat"; Gwen Bailey "Halvasti käituvad koerad"; Celina del Amo "Mänge ja trikke koertele"; Jan Fenell "Koerakuulaja"; Sabine Winkler "Hundeschule"; Jan Fenell "Koera parim sõber"

6. Klubiliikmetele toome otse laost Caramira koeratoitu

KUIDAS LIITUDA KLUBIGA?

1. Mittetulundusühingu „Saarlaste Agilityklubi“ liikmeks arvatakse peale sisseastumismaksu ja aastamaksu tasumist.
2. Ühingu aastamaksu tasumise arvestusaasta on kalendriaasta.
3. Kui liikmeks astutakse teisel poolaastal, on aastamaksu suuruseks pool arvestusaasta aastamaksust.
4. Ühingu liikmeks oleku ajal makstakse aastamaksu üks kord arvestusaasta jooksul (hiljemalt 28.veebruaril).
5. Arvestusaasta jooksul ühingust väljaastumise korral tasutud aastamaksu ei tagastata.
6. Ühingu sisseastumismaksu suuruseks on:

- täisliige                       4.- EURi

- noorliige                     2.- EURi


- pereliige                     2.- EURi                  

7. Ühingu aastamaksu suuruseks on:

- täisliige                     10.- EURi

- noorliige                    7.- EURi

- pereliige                    7.- EURi

8. Ühingu sponsorliikme vastu võtmine ja sponsorsumma suurus fikseeritakse ühingu juhatuse ja sponsori vahel sõlmitava lepinguga.

 

Liikmeks astumise avaldus

Panga rekvisiidid:

MTÜ Saarlaste Agilityklubi
SEB Pank

A/a 10220110672017